Lampiony z duszą…

Namalowałam kiedyś obraz… Ten obraz stał się logo mojej firmy. Jest w nim to czego pragnie moja dusza. Pragnę doświadczać życia, odkrywać soje możliwości i z wdzięcznością w sercu po prostu być. Ten obraz przypomina mi jak wiele świat ma do zaoferowania, dlatego też zrozumiałam swoją wewnętrzna potrzebę ciągłego poszukiwania.

Dźwięk i wibracja były pierwsze. Po nich pojawiła się kreacja. Odkryłam, że ma ona niesamowitą moc. Jeśli poświęcisz jej całą swoją uwagę, okazuje się,  że potrafi przenieść w inna rzeczywistość. Nie ma tam czasu, głodu, zmęczenia, natłoku myśli. jest tylko skupienie, ekscytacja i relaks dla duszy. Gdy odchodził mój tata, pojawiła się myśl… i jeszcze większa potrzeba kreacji. Zaczęłam tworzyć świece. Robiłam różne próby z woskiem pszczelim, parafinami i lampionami parafinowymi. Szukałam miejsca, gdzie płomień będzie czuł się bezpiecznie i będzie zmieniał… Zmieniał nastrój w pomieszczeniu…,uwalniał od natłoku myśli. I najważniejsze. Będzie niósł nadzieję. Gdy coś się kończy, przychodzi miejsce na coś nowego. Z moich świec powstają teraz lampiony. W nich zatrzymuję wspomnienia z kontaktów z naturą. Cała rodzina została zaangażowana w tą twórczość. Wspólnie zbieramy rośliny, a ja je suszę po całym domu:). Tworzę z nich kompozycje, każda inna i niepowtarzalna. W każdej inna historia. Czasami nie wychodzi i po godzinie skrupulatnego układania okazuje się, że efekt końcowy nie jest  zadowalający. Całość tworzę wówczas od nowa. W początkowej fazie lampiony były niewielkie, takie aby zmieścił się tylko t-light. Gdy otrzymałam zamówienie na bardzo duże lampiony, zostałam zmotywowana aby się  nie ograniczać. Tak, wielkość ma znaczenie:) Odnalazłam w nich również drugą funkcję wazonu.

Z ogromną wdzięcznością oddaję się tej pasji. Cudowna jest myśl, że w czyimś domu, biurze albo gabinecie zagości przedmiot wzbudzający uczucie refleksji i zatrzymania. Niech światło, które się w nich pali oczyszcza wasze przestrzenie od nieharmonijnych myśli i emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *